Obrzydliwy atak Tuska na rząd! Internauci wściekli przypomnieli niewygodne fakty

Obrzydliwy atak Tuska na rząd PiS. Donald Tusk na Twitterze zamieścił wpis sugerujący że rząd i Szumowski dorabiają się na pandemii w Polsce. Polacy są wściekli.

Na Twitterze zawrzało po tym jak Donald Tusk postanowił skomentować obecną sytuację związaną między innymi z ministrem Szumowskim. Wielu komentatorów zauważyło, że aktywność Donalda Tuska w ostatnich czasach bardzo mocno wzrosła. Czyżby opozycja szykowała więcej niemiłych niespodzianek?

Po słowach jakie napisał Donald Tusk ruszyła fala oburzenia wśród internautów.

Kolejny atak Tuska na rząd PiS

„Lepiej im wychodzi zarabianie na zarazie niż jej zwalczanie. I zaczynam się obawiać, że oni też to wiedzą”

– napisał krytycznie Tusk.

Zrzut ekranu Twitter

Oczywiście tymi słowami chciał wpisać się w grono osób krytykujących ministra Łukasza Szumowskiego. Przy okazji zaatakował również rodzinę ministra.

Ogrom internautów pod postem Donalda Tuska nie miało żadnych wątpliwości co do tego, że były premier dopuścił się naprawdę obrzydliwego i bezczelnego komentarza.

Pan Donald Tusk ma też bardzo krótką pamięć, bowiem zapomniał co zrobił rządzie Platformy minister Grad i jak później zgarniał po sto tysięcy złotych miesięcznie dzięki przychylności ówczesnej władzy.

Szumowski podkreśla, że nie ma sobie nic do zarzucenia i wszyscy zainteresowani oraz odpowiednie służby mogą dokładnie prześledzić jego oświadczenia majątkowe.

Obrzydliwy atak Tuska na rząd PiS. Donald Tusk na Twitterze zamieścił wpis sugerujący że rząd i Szumowski dorabiają się na pandemii w Polsce.

TWITTER

Poleć Dziennik Polityczny na Facebooku:

Dzielić się ze znajomymi!

5 Komentarze

  1. Tak Internauci są wściekli ale nie dlatego, że Tusk powiedział prawdę. Tylko dlatego, ze Szumowski z rodzinką nas okradają i to na grube miliony a w budżecie dziura na leczenie. Redaktor dziennika politycznego to chyba kolejny PISdzielec Kurskiego skoro pisze takie głupoty …

Komentowanie jest wyłączone.